Oferta pracy

Dyrektor Marketingu

AB FOTO Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

AB FOTO Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy

oraz sieć kilkudziesięciu profesjonalnych salonów sprzedaży w prestiżowych galeriach handlowych w całej Polsce.

Zajmujemy się sprzedażą markowego sprzętu fotograficznego, smartfonów, laptopów, RTV,

małego AGD, elektronarzędzi oraz usług.

Poszukujemy kreatywnej osoby, która dzięki swoim kompetencjom wniesie wiele jakości do firmy,

na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Kreowanie strategii i planu marketingowego w porozumieniu z Zarządem spółki
  • Opracowanie, wdrażanie, monitorowanie i ocena efektów działań marketingowych
  • Koordynacja działań marketingowych wspierających sprzedaż produktów we wszystkich kanałach dystrybucji
  • Bliska współpraca z działem sprzedaży oraz IT
  • Współpraca z agencjami
  • Bieżące analizowanie rynku, działań konkurencji i wdrażanie adekwatnych rozwiązań
  • Ustalanie i nadzór nad realizacją budżetów

Oczekujemy:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i w zarządzeniu działem
  • Wykształcenia wyższego na kierunku związanym z marketingiem
  • Znajomości CMS
  • Wiedzy w obszarze SEM, SEO, Content Marketing, Social Media, UX, E-mail Marketing, Marketing Automation
  • Udokumentowanych sukcesów w przygotowaniu i realizacji strategii komunikacji marki w mediach społecznościowych, prowadzeniu kampanii digital itp.
  • Znajomość narzędzi e-PR i e-marketingu (tj. Google Analytics, Google Ads, Facebook Business Manager, Brand24, Salesmanago, Semstorm/Ahrefs, Prowly)
  • Umiejętności planowania i realizacji budżetów marketingowych
  • Samodzielności i kreatywności

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie i branży e-commerce
  • Umowę o pracę na pełny etat lub Umowę B2B
  • Dobrą, niekorporacyjną atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, firmowe zniżki
  • Możliwość udziału w rozwijających projektach i tworzenia ogólnopolskich kampanii promocyjnych
  • Dobrze skomunikowane i komfortowe biuro

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy