Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Marketingu

  • wielkopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: wielkopolska

    Zakres obowiązków:

    • Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej firmy,
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • Opracowywanie i prowadzenie kampanii reklamowych i promocyjnych produktów i usług,
    • Lansowanie nowych produktów oraz zwiększanie efektywności sprzedaży i rozpoznawalności marki,
    • Doradzanie klientom wewnętrznym i zewnętrznym - od fazy badań, planowania, wprowadzenia na rynek, do kontroli efektów, prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż,
    • Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji (ścisła współpraca z działem handlowym),
    • Nadzór nad PR
    • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, folderów i ulotek, gazetek firmowych, informacyjnych, materiałów wewnętrznych,
    • Koordynacja kreacji i produkcji materiałów promocyjnych, informacji prasowych, targów, konkursów,
    • Analiza informacji dotyczących opłacalności danego projektu marketingowego,
    • Koordynacja projektów promocyjnych przedstawicieli handlowych,
    • Monitoring i analiza zachowań rynkowych konkurencji oraz wyniki promocji własnych produktów czy usług.
    • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, klientów, działań konkurencji i wyników odsprzedaży własnych towarów handlowych.
    • Planowanie i koordynacja przebiegu programów informacyjnych, organizacja imprez oraz wszystkich specjalnych projektów (targi, prezentacje, imprezy charytatywne) mających na celu propagowanie i upublicznianie działalności firmy, jej usług czy produktów,
    • Przygotowywanie raportów marketingowych i cenowych, akcji promocyjnych,
    • Aktywna współpraca z innymi działami Spółki (zwłaszcza z dyrektorem handlowym i działem zakupów),

    Poszukujemy osoby, która:

    • Chętnie podejmuje się nowych i ciekawych wyzwań
    • Poszukuje nowych możliwości rozwoju, myśli „out-of-box”
    • Potrafi zmobilizować i zaangażować zespół do poszukiwania możliwości rozwoju oraz brania odpowiedzialności za swoje wyniki oraz środowisko pracy
    • Działa w sposób systemowy, jest szybka i sprawna organizacyjnie
    • Potrafi współpracować z osobami na różnym poziomie organizacji
    • Interesuje się działaniami konkurencji, potrafi przewidzieć kolejne ruchy oraz dostosować swoją strategię działania
    • Ma min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku z potwierdzonymi sukcesami zawodowymi
    • Ma doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem
    • Włada językiem angielskim w stopniu komunikatywnym w zakresie tematyki biznesowej

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji,
    • środowisko w którym kierujemy się jasno określonym systemem wartości,
    • konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premie motywacyjne,
    • dofinansowane przez firmę ubezpieczenie zdrowotne,
    • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon),
    • przyjazną atmosferę
    • dużą samodzielność w działaniu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj Teraz.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Po przekazaniu Twoich danych osobowych do potencjalnego pracodawcy otrzymasz od niego dodatkowe informacje w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe.

    Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
    pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252