Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Marketingu z językiem hiszpańskim

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-07-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy międzynarodową firmą uznawaną za lidera w dziedzinie odżywiania oraz dietetyki. Na polskim rynku działamy od 10 lat. Z powodzeniem rozwijamy sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse, oferując korzystne i stabilne warunki zatrudnienia.

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Obowiązki:

    • Doradztwo handlowe i audyty w punktach sprzedaży Spółki,
    • Analiza rynku oraz tendencji rozwoju nowych produktów konkurencji bezpośredniej i pośredniej,
    • Analiza statystyk sprzedaży,
    • Nadzór nad wizerunkiem korporacji, czynności kontrolne,
    • Współpraca przy opracowaniu i wdrożenie strategii marketingowej Spółki oraz poszczególnych działań (m. in. opracowanie, wdrażanie i monitorowanie projektów materiałów i działań promocyjnych, reklamowych i PR),
    • Nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, mediami itd.).

    Warunki:

    • Minimum trzyletnie doświadczenie handlowe, mile widziana znajomość branży dietetycznej lub pokrewnej,
    • Odpowiedzialność, zorientowanie na osiąganie celów, wysoka empatia, posiadanie umiejętności społecznych, zdolności negocjacyjnych i analitycznych oraz zdolności do szybkiego uczenia się,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie (wymagana do kontaktów z hiszpańską Centralą Spółki),
    • Dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia,
    • Szkolenia międzynarodowe,
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
    • Kartę sportową i możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie rozwijającej się, będącej Liderem w swoim sektorze.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.