Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Marketingu

  • zachodniopomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, bardzo dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży w Polsce i obecnej ze swoimi produktami na rynkach zagranicznych,
    poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce Pracy: Polska Północna

    Cel pracy:

    Osoba wybrana na to stanowisko będzie odpowiedzialna za planowanie i prowadzenie działań marketingowych brandowych i wizerunkowych na rynku krajowym i międzynarodowym.

    Główne zadania:

    • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej służącej realizacji docelowych zysków.
    • Planowanie budżetu marketingowego i kontrola jego realizacji.
    • Kreowanie, wdrażanie i monitorowanie projektów marketingowych, działań promocyjnych i PR.
    • Planowanie i koordynacja działań wizerunkowych i kampanii promocyjno-reklamowych.
    • Zarządzanie danymi marketingowymi, analiza prowadzonych działań.
    • Zarządzanie zespołem marketingowym.
    • Poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu.

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie, poparte sukcesami w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej w branży spożywczej na rynkach międzynarodowych.
    • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu marketingu).
    • Doświadczenie przy akwizycjach międzynarodowych i implementacja założeń strategicznych z obszaru marketingu.
    • Umiejętność badania skuteczności realizowanych projektów marketingowych.
    • Umiejętność poszukiwania i wdrażania kreatywnych, optymalnych rozwiązań.
    • Inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność, zaradność oraz nastawienie na realizację celów.
    • Umiejętności przywódcze, negocjacyjne oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Umiejętności analityczne.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.