Oferta pracy

Dyrektor Marketu

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dla naszego klienta, firmy FMCG, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie marketem i zespołem pracowników
  • Realizowanie celów sprzedażowych i innych KPI (przychód, koszt, rotacja, zapasy)
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa pracy i bezpieczeństwa higieny pracy
  • Analiza rynku i działań konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza dotycząca zarządzania zespołem (budowanie zespołu, motywowanie, wyznaczanie KPI) – warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość prawa pracy oraz wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premia roczna uzależniona od wyników
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • Zatrudnienie w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne