Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Marketu

  • pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 19.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Europejski lider RTV/AGD
    DOŁĄCZ DO NAS!
    Jesteśmy dobrze znaną i rozpoznawalną w Polsce i Europie siecią specjalistycznych marketów w branży elektroniki użytkowej. Nasze marki to MediaMarkt i Saturn. W Polsce funkcjonujemy od 1998 roku i zatrudniamy ponad 5000 pracowników. Zaangażowanie, pasja i innowacyjność to wartości, którymi się kierujemy.

    Dołącz do naszego zespołu i miej swój udział w naszym wspólnym sukcesie!

    Obecnie do naszych Marketów poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska

    • prowadzenie sklepu
    • budowanie pozytywnych doświadczeń Klientów
    • poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań odpowiadających potrzebom Klientów
    • przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych
    • wdrażanie strategii firmy biznesowych na poziomie sklepu
    • praca z zespołem, motywowanie, rozwój pracowników
    • troska o wizerunek firmy i dobre relacje z partnerami handlowymi

    Szukamy osób:

    • z pasją, energią i inicjatywą
    • lubiących ludzi i kontakt z Klientem
    • posiadających min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku menedżera zarządzającego średnią firmą (50-60)
    • nastawionych na realizację celów
    • posiadających umiejętności analityczne i rozumiejących biznes
    • potrafiących delegować zadania, motywować i rozwijać zespół
    • znających bardzo dobrze naszą branżę
    • otwartych, zaangażowanych i nie bojących się wyzwań
    • z wyższym wykształceniem
    • ze znajomością angielskiego lub niemieckiego

    Oferujemy

    • możliwość zarządzania sklepem jak własnym przedsiębiorstwem
    • przyjazną atmosferę, niepowtarzalny zespół
    • intensywny program szkoleniowy – program stażowy 12-18 miesięcy
    • pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa lub żywieniowa, dodatek urlopowy, ubezpieczenie oraz samochód w chwili objęcia marketu)
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Jeśli podoba Ci się to co przeczytałeś?

    Widzisz szansę na własny rozwój?

    Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu!

    Administratorem danych jest Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o..