Dyrektor Marketu

OBI Market Budowlany

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie funkcjonowania Marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi, obowiązującym prawem oraz wewnętrznymi procedurami w zakresie zarządzania personelem, sprzedażą, logistyką i administracją

  • realizowanie uzgodnionych celów sprzedażowych oraz realizację budżetu Marketu w szczególności struktury kosztów i wyniku inwentaryzacji

  • budowanie wizerunku oraz realizację strategii handlowej firmy na rynku lokalnym

  • analizę sprzedaży i poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych w celu osiągania jak najlepszych wyników

  • zarządzanie zespołem poprzez organizowanie pracy zespołu, motywowanie zespołu oraz dbanie o nieustanny rozwój ich kompetencji

  • stałe podnoszenie jakości obsługi klientów w Markecie OBI

  • dbałość o zachowanie prawidłowego procesu magazynowania produktów

  • współpracę z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • gotowość do zmiany miejsca zamieszkania na terenie Polski

  • doświadczenie zawodowe poparte sukcesami i referencjami (co najmniej 5 lat na stanowisku menedżerskim w branży handlowej)

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz podległego zespołu

  • wysoka samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz poczucie odpowiedzialności

  • umiejętności analityczne i planistyczne

  • umiejętność motywowania i zarządzania podległym zespołem

  • dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana

  • wykształcenie wyższe (mile widziane z obszarów sprzedaży/marketingu)

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia

  • prywatną opieka medyczną

  • pakiet szkoleń i certyfikaty

  • świetną atmosferę i dobre warunki pracy.

Tak się u nas pracuje