Oferta pracy

Dyrektor Medyczny / Head of Medical Team

Jutro Medical sp. z o. o.O firmie

  • Powązkowska 44, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Jutro Medical sp. z o. o.

Powązkowska 44

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem medycznym (Lekarze, Pielęgniarki, Asystenci Medyczni) i dbanie o ich wysoki poziom motywacji, rozwój i osiągane wyniki

  • Organizacja i nadzór nad procesem obsługi i leczenia Pacjentów

  • Opracowywanie i monitorowanie procedur medycznych

  • Wsparcie w zatrudnianiu i wdrożeniu pracowników do zespołu medycznego

  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji medycznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem medycznym

  • Ukierunkowanie na osiąganie celów oraz jakość świadczonych usług i satysfakcję Pacjentów

  • Łatwość przystosowania się do zmian, umiejętność działania w dynamicznym środowisku

  • Umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie

  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i podejmowania decyzji na tej podstawie

  • Poczucie odpowiedzialności i wysoki poziom zaangażowania

  • Dostępność do pracy 40h tygodniowo od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • Możliwość zastania współwłaścicielem firmy (oprócz wynagrodzenia oferujemy również udziały)

  • Narzędzia do pracy (laptop, monitor)

  • Pracę w przychodni o najwyższym standardzie

  • Współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin (IT, Marketing, Biznes)

  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w zakresie telemedycyny, które przysłużą się zarówno pacjentom, jak i lekarzom

  • Decyzyjność i autonomię

W Jutro Medical tworzymy nowoczesny system opieki zdrowotnej od podstaw. Budujemy własne kliniki. Piszemy software, który ułatwia lekarzom codzienną pracę. Układamy na nowo procesy leczenia. Naszą misją jest zagwarantowanie dostępu do bezpłatnej opieki medycznej z każdego miejsca w kraju i na świecie.

Przewiń do profilu firmy