Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Medyczny, Wiceprezes Zarządu

  • dolnośląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta – Szpitala Powiatowego - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Nr.ref.: POIIC/DMWZ/0515

    Zakres zadań

    Wiceprezes Zarządu prowadzi działania mające na celu realizację działalności statutowej Spółki przy jednoczesnym dążeniu do generowania pozytywnego wyniku finansowego.

    Dyrektor ds. Medycznych odpowiedzialny jest za:

    • Kształtowanie oferty medycznej placówki
    • Organizację i funkcjonowanie komórek medycznych (zadaniowych i usługowych) oraz zgłaszanie projektów i wniosków w tym obszarze
    • Zarządzanie zespołem lekarskim i medycznym Szpitala
    • Standard i jakość świadczonych usług medycznych, świadczonych w Szpitalu
    • Gospodarkę lekiem prowadzoną w aptece oraz w oddziałach Szpitala
    • Negocjowanie i realizację umów o świadczenie usług medycznych na rzecz płatnika oraz innych podmiotów

    Wymagania formalne

    • tytuł zawodowy lekarza,
    • tytuł specjalisty lub specjalizacja II stopnia w dziedzinie medycyny,
    • co najmniej 8 lat stażu pracy w zawodzie lekarza,
    • prawo wykonywania zawodu lekarza na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
    • ukończone studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia lub specjalizacja medyczna w zakresie organizacji ochrony zdrowia, lub co najmniej 2-letnie doświadczenie w podmiotach leczniczych w zakresie zarządzania,wiedza i doświadczenie w zakresie obowiązujących regulacji prawnych, dotyczących funkcjonowania podmiotów leczniczych i/lub wiedza w zakresie funkcjonowania spółek prawa handlowego,
    • doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami pracowników,
    • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
    • nie podleganie prawomocnie orzeczonym zakazom zajmowania stanowiska członka zarządu w spółkach prawa handlowego,
    • niekaralność, korzystanie z pełni praw publicznych, pełna zdolność do czynności prawnych.

    Ponadto Kandydaci na to stanowisko powinni charakeryzować się:

    • świadomoścą biznesową,
    • umiejętnością efektywnej organizacji pracy własnej i podwładnych,
    • wysoką komunikatywnością, elastycznością w kontaktach z otoczeniem,
    • wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi,
    • umiejętnościami negocjacyjnymi,
    • inicjatywą, proaktywnym podejściem do obowiązków,
    • kreatywnością,
    • asertywnością.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres mailowy:

    [email protected]

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o załączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

    Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. Personnel Consulting w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.