Oferta pracy

Dyrektor Mikroregionu

mFinanse S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Dyrektor
Dyrektor Mikroregionu

Twoje zadania:

  • budowanie i zarządzanie podległym zespołem
  • aktywne pozyskiwanie i zarządzanie bazą klientów
  • zarządzanie działalnością podległych mKiosków mBanku
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • realizacja zadań biznesowych i planów sprzedażowych
  • szkolenie i motywowanie podległych pracowników
  • dbanie o wysoki poziom jakości obsługi klientów

Potrzebne Ci będzie:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze produktów finansowych
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i pracownikami
  • rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne
  • otwarta postawa do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)

Od nas dostaniesz:

  • rozbudowany system szkoleń i wsparcie trenera
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczną formę zatrudnienia o własną działalność gospodarczą
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy