Logo Pracuj.pl

Dyrektor Mikroregionu

mFinanse S.A.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i zarządzanie podległym zespołem
  • aktywne pozyskiwanie i zarządzanie bazą Klientów
  • zarządzanie działalnością podległych mKiosków mBanku
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • realizacja zadań biznesowych i planów sprzedażowych
  • szkolenie i motywowanie podległych pracowników
  • dbanie o wysoki poziom jakości obsługi Klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze produktów finansowych
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientami i pracownikami
  • rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne
  • otwarta postawa do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)

To oferujemy

  • rozbudowany system szkoleń i wsparcie trenera
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczną formę zatrudnienia o własną działalność gospodarczą
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • atrakcyjne wynagrodzenie

mFinanse S.A. to spółka z grupy mBank, działająca na rynku pośrednictwa finansowego i ubezpieczeń od ponad 10 lat.

mFinanse to grupa ludzi, których pasją i zamiłowaniem jest sprzedaż produktów finansowych. Ciągle rozwijająca się sieć kilkuset doświadczonych ekspertów, których celem jest wspieranie ważnych decyzji finansowych Klientów. Z myślą o potrzebach naszych Klientów, planach na życie, oferujemy szeroką ofertę produktów finansowych. Oferujemy zarówno produkty dla Klientów indywidualnych, takie jak rachunki osobiste, karty kredytowe kredyty hipoteczne i konsumpcyjne, ubezpieczenia jak i produkty biznesowe dla firm: rachunki, leasingi i kredyty.

Z naszymi ekspertami możesz się spotkać m.in. w mKioskach mBanku zlokalizowanych w centrach handlowych.

#zacznijlepiej w mKiosku mBanku

Dyrektor Mikroregionu, Olsztyn