Oferta pracy

Dyrektor Narzędziowni

Klient Pracuj.pl

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie Narzędziownią i koordynacja prac zatrudnionego personelu,

  • Współpraca z innymi działami,

  • Nadzór nad próbami form wtryskowych,

  • Zamawianie potrzebnych części do form wtryskowych,

  • Rozpowszechnianie i kontynuowanie działań dotyczących zarządzania zmianami inżynieryjnymi w ramach produktów i procesów; przeprowadzanie produkcyjnych serii próbnych (run-at-rate),

  • Uczestnictwo w spotkaniach, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Inne zadania realizowane w R&D a związane z polityką i strategią firmy,

  • Inne zadania związane ze stroną techniczną zakresu działania R&D.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe o kierunku technicznym,

  • 5 – letni staż w zawodzie,

  • Znajomość konstrukcji, eksploatacji i technologii wykonania form wtryskowych,

  • Znajomość systemu CAD umożliwiającego samodzielne wykonanie prac związanych z konstrukcją form wtryskowych,

  • Znajomość zasad konstrukcji detali z tworzyw sztucznych,

  • Znajomość zagadnień z dziedziny przetwórstwa tworzyw sztucznych różnymi metodami,

  • Umiejętność dobrej współpracy i relacji na różnych poziomach w strukturze organizacyjnej,

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy.