Dyrektor Obszaru

Nationale-Nederlanden

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzenie strukturą w obszarze (Menadżerowie zespołów oraz Doradcy)

  • zarządzenie sprzedażą w obszarze – odpowiedzialność za realizację planu w trzech liniach biznesowych: ubezpieczenia dla klienta indywidualnego, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia majątkowe

  • rozwój osobowy obszaru (rekrutacja oraz wdrożenie)

  • wsparcie zespołu w realizacji ich codziennych zadań

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy na lokalnym rynku

  • dbanie o przestrzeganie standardów jakości sprzedaży w obszarze

Nasze wymagania

  • min 3 lata doświadczenia na stanowisku menadżerskim w branży ubezpieczeniowej (zarządzanie zespołami sprzedażowymi)

  • doświadczenie w rekrutacji oraz wdrażaniu

  • nastawienie na sukces oraz zorientowanie na osiąganie założonych celów biznesowych,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • umiejętność zarządzania zmianą,

  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń będzie plusem

To oferujemy

  • konkurencyjne dochody (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od skuteczności działań Twoich oraz Twojego zespołu

  • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych

  • współpracę z dużą, stabilną firmą, cieszącą się rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem Klientów kilkukrotnie nagrodzonej tytułem Najbardziej Przyjaznej firmy Ubezpieczeniowej

  • działalność w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija

  • dobrą atmosferę i pozytywną kulturę w Nationale-Nederlanden

  • udział w prestiżowych konferencjach sprzedaży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

W Nationale-Nederlanden nie tylko oczekujemy WIĘCEJ od naszych pracowników (w końcu renoma marki zobowiązuje), ale przede wszystkim – dajemy też WIĘCEJ z siebie. Rozumiemy Twoje ambicje, potrzeby i marzenia, dlatego dbamy o Twoją satysfakcję finansową, ale też dajemy Ci przestrzeń na WIĘCEJ samorealizacji. Jak? Oferując innowacyjne narzędzia, ciekawe ścieżki rozwoju i produkt, który aż chce się polecać.

Przewiń do profilu firmy