Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Obszaru Sprzedaży

PZU Życie SA

  • Kluczbork

    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Budowa obszaru sprzedaży (docelowo kilka zespołów sprzedażowych)

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju Twojego obszaru

  • Realizacja planu sprzedażowego

  • Monitoring działań oraz osiąganych wyników sprzedaży

  • Rozwijanie kompetencji Twoich menadżerów i doradców

  • Rekrutowanie kadry menadżerskiej oraz sprzedawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, finanse, ubezpieczenie, zarządzanie

  • 4-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży ubezpieczeniowej

  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży

  • Roczne doświadczenie w aktywnej rekrutacji na stanowiska sprzedażowe

  • Znajomość rynku ubezpieczeń życiowych

  • Praktyczna znajomość standardów pracy w zakresie: zarządzania zespołem sprzedażowym, rekrutacji na stanowiska sprzedażowe na podstawie umowy agencyjnej, wdrażania pracowników sprzedaży, budowy i zarządzania portfelem klientów

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce

  • Dopasowany indywidualnie system wynagrodzeń

  • Konkurencyjna oferta rekrutacyjna dla Twojej struktury

  • Realne perspektywy rozwoju i wsparcie na etapie budowy własnej struktury sprzedażowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • telefon służbowy

  • zniżki na ubezpieczenia grupowe

  • zniżki na ubezpieczenia majątkowe

  • oferty zniżkowe u partnerów Grupy PZU (kafeteria)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.