Logo Pracuj.pl

Dyrektor Obszaru Sprzedaży

PZU Życie SAO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Budowa obszaru sprzedaży (docelowo kilka zespołów sprzedażowych)
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju Twojego obszaru
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Monitoring działań oraz osiąganych wyników sprzedaży
  • Rozwijanie kompetencji Twoich menadżerów i doradców
  • Rekrutowanie kadry menadżerskiej oraz sprzedawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, finanse, ubezpieczenie, zarządzanie
  • 4-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży ubezpieczeniowej
  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży
  • Roczne doświadczenie w aktywnej rekrutacji na stanowiska sprzedażowe
  • Znajomość rynku ubezpieczeń życiowych
  • Praktyczna znajomość standardów pracy w zakresie: zarządzania zespołem sprzedażowym, rekrutacji na stanowiska sprzedażowe na podstawie umowy agencyjnej, wdrażania pracowników sprzedaży, budowy i zarządzania portfelem klientów

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce
  • Dopasowany indywidualnie system wynagrodzeń
  • Konkurencyjna oferta rekrutacyjna dla Twojej struktury
  • Realne perspektywy rozwoju i wsparcie na etapie budowy własnej struktury sprzedażowej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • telefon służbowy
  • zniżki na ubezpieczenia grupowe
  • zniżki na ubezpieczenia majątkowe
  • oferty zniżkowe u partnerów Grupy PZU (kafeteria)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dyrektor Obszaru Sprzedaży, Lublin