Logo Pracuj.pl

Dyrektor Obszaru Sprzedaży

PZU Życie SAO firmie

  • Ostrołęka
    Ostrołęka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja i wdrożenie doradców ubezpieczeniowych do Twojego zespołu
  • zarządzanie zespołem, monitoring działań oraz osiąganych wyników sprzedaży
  • rozwijanie kompetencji doradców z Twojego zespołu, prowadzenie dla nich szkoleń i spotkań motywacyjnych
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży linii produktowych ubezpieczeń na życie zarówno indywidualnych, jaki i dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz ubezpieczeń zdrowotnych
  • docelowo zarzadzanie obszarem sprzedaży
  • wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, finanse, ubezpieczenia, zarządzanie
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży finansowej
  • doświadczenie w aktywnej rekrutacji
  • mile widziana znajomość rynku ubezpieczeń życiowych
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • realny wpływ na wysokość Twoich zarobków – wieloskładnikowy system wynagrodzeń, który obejmuje: prowizje uzależnione od sprzedaży zespołu, premie kwartalne oraz dodatkowe wsparcie finansowe
  • elastyczny czas pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej
  • akcje promocyjne i konkursy z wartościowymi nagrodami
  • atrakcyjne szkolenia i wydarzenia biznesowe
  • zniżki na ubezpieczenia grupowe i majątkowe
  • pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • telefon służbowy
  • zniżki na ubezpieczenia grupowe
  • zniżki na ubezpieczenia majątkowe
  • oferty zniżkowe u partnerów Grupy PZU (kafeteria)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znana marka. Wsparcie. Kariera.

Dyrektor Obszaru Sprzedaży, Ostrołęka