Oferta pracy

Dyrektor oddziału agencji tymczasowej

ECOJOB sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Miejsce pracy: oddział na terenie Niemiec (okolice Gerlitz)

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem,
  • ścisła współpraca z zarządem firmy,
  • Bieżąca kontrola i monitorowanie wykonalności bieżących celów i prowadzonych działań, analiza raportów o sytuacji firmy, jej usług,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie,
  • dbałość o stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych podległych pracowników oraz egzekwowania znajomości przepisów prawnych
  • zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów,
  • bezpośredni kontakt i obsługa kluczowych klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży HR,
  • wiedza praktyczna z zakresu niemieckiego prawa pracy i Ustawy o Pracy Tymczasowej,
  • rozwinięte kompetencje w zakresie zarządzania zespołem,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • orientacja na wynik i realizacja założonych celów budżetowych (planowanie i optymalizacja),
  • dobra organizacja pracy (własnej oraz zespołu), samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową w mowie i w piśmie,
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • wpływ na kreowanie realizowanej przez nas strategii biznesowej,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach naszej Grupy Kapitałowej,
  • umowę o pracę bądź B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne, związane z wynikami osiąganymi przez Oddział,
  • pakiet narzędzi, niezbędnych do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków (samochόd, laptop, smartfon),
  • pracę w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku i silnej marce.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy