Oferta pracy

Dyrektor Oddziału Bankowego

Klient Pracuj.plO firmie

  • Tarnów, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Dyrektor

Renomowana instytucja finansowa poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • kompleksowe zarządzanie oddziałem (w zakresie działań operacyjnych oraz sprzedażowych)
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem (wyznaczanie zadań, motywowanie, coaching)
  • nawiązywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w bankowości
  • umiejętność wyznaczania celów oraz motywowania zespołu
  • znajomość rynku usług finansowych
  • wykształcenie wyższe
  • operatywność, inicjatywa oraz zdolności organizacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie, należącej do międzynarodowej grupy finansowej
  • atrakcyjny system wynagradzania oraz stabilne zatrudnienie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy