Logo Pracuj.pl

Dyrektor Oddziału / Branch Manager

homfiO firmie

10 000–100 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Zakopane
    Zakopane, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowa i rozwój zespołu sprzedażowego,
  • rekrutacja agentów nieruchomości,
  • prowadzenie programu szkoleń wdrożeniowych dla nowych agentów,
  • prowadzenie treningów “on the job”, odpraw zespołu, rozmów tygodniowych,
  • prowadzenie rozmów miesięcznych, podsumowań miesiąca, warsztatów,
  • wyznaczanie i pilnowanie realizacji celów sprzedażowych,
  • monitorowanie i poprawianie efektywności zespołu przy wykorzystaniu danych dostępnych w naszym CRM i CMS,
  • uczestnictwo w zebraniach i szkoleniach dla kadry menedżerskiej,
  • ciągłe doskonalenie procesów wewnętrznych oraz swojego zespołu.

Nasze wymagania

  • kreatywność, zaangażowanie i niesłabnący zapał,
  • przedsiębiorczość oraz nowoczesne podejście do biznesu,
  • doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży i prowadzeniu zespołu,
  • doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu warsztatów oraz szkoleń sprzedażowych,
  • doświadczenie oraz wiedza z zakresu zarządzania zespołem sprzedażowym,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi partnerami oraz zespołem,
  • doskonała organizacja zadań,
  • doświadczenie w rekrutowaniu i motywowaniu zespołu,
  • charyzmatyczne usposobienie oraz wysokie zdolności interpersonalne,
  • entuzjazm, energia i optymizm,
  • nienaganna prezencja,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • współpracę z najlepszym biurem nieruchomości w Polsce według Otodom w 2019 i 2021 roku,
  • pełne wdrożenie do pracy,
  • wsparcie mentorsko-coachingowe,
  • możliwość rozwoju,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B,
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia, m.in. tablet, smartfon, komputer, systemy informatyczne i dużo więcej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie bez limitów,
  • eventy integracyjne,
  • prestiżowe, nowoczesne biuro w centrum miasta,
  • profesjonalne oprogramowanie do obsługi klienta i nieruchomości,
  • wsparcie 100-osobowego back office,
  • wsparcie Contact Center w umawianiu spotkań pozyskowych i wprowadzaniu klientów do CRM,
  • pracę w oparciu o autorski i innowacyjny model skutecznego sprzedawania nieruchomości.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z rekruterem (online)

2

Przygotowanie i prezentacja zadania rekrutacyjnego (online)

3

Przedstawienie i omówienie warunków współpracy (online)

4

Sample szkoleniowy i rozmowa z Prezesem Zarządu w Krakowie

Brak doświadczenia w branży? Nie ma problemu. Nauczymy Cię nieruchomości.

  • Dzięki profesjonalnym, czterotygodniowym szkoleniom, sesjom coachingu oraz mentoringu dowiesz się jak pracują najlepsi w tej branży i sam do nich dołączysz!
  • Przez 10 lat naszej działalności sztukę przekazywania wiedzy opanowaliśmy do perfekcji, co skutkuje licznymi sukcesami naszych Agentów i całej firmy. 90% osób, które zatrudniliśmy wcześniej nie pracowała w branży.

Cześć! Nazywamy się homfi i... jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom w latach 2019 i 2021!

Od 2011 roku nieustannie wyznaczamy drogi rozwoju dla całej naszej branży. Inspirujemy do niezbędnych zmian. Tworzymy pionierskie metody i narzędzia. Rozwijamy się najszybciej w Polsce. Nasz zespół liczy aktualnie ponad 250 agentów nieruchomości i ekspertów wspierających na co dzień ich pracę. Nasze oddziały znajdziesz w jedenastu największych polskich miastach.

Wszystko, co robimy w homfi, opiera się na czterech wartościach:

Energii, która pozwala nam być o krok przed oczekiwaniami klientów i standardami rynku. Inwencji, dzięki której rozwijamy nasze usługi i ułatwiamy do nich dostęp, wprowadzając kolejne wygodne i nowoczesne rozwiązania. Odpowiedzialności za najważniejsze decyzje klientów w kluczowych momentach ich życia. Determinacji, by każdego dnia szukać nowych dróg i nowych wyzwań. By stawać się lepszym.

Brzmi dobrze? Dołącz do nas! Obiecujemy, że będzie ciekawie!

Dyrektor Oddziału / Branch Manager, Zakopane