Oferta pracy

Dyrektor Oddziału

Grupa GeisO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą trzech oddziałów: Gdańsk, Bydgoszcz, Koszalin,

  • Bieżąca kontrola kosztów operacyjnych ww. Oddziałach,

  • Odpowiedzialność za wynik ww. Oddziałów,

  • Współtworzenie i realizacja założeń budżetowych,

  • Podejmowanie działań w zakresie poprawy produktywności, efektywności kosztów, poprawy jakości oraz wzrostu sprzedaży,

  • Koordynowanie pracy zespołu,

  • Efektywna współpraca z dostawcami usług przewozowych,

  • Opracowywanie strategii zmieniających organizację w celu ulepszenia jej efektywności,

  • Dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami transportowymi, współpracy z podwykonawcami oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi,

  • Doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu struktur oddziałowych,

  • Rozwinięta umiejętność planowania strategicznego,

  • Znajomość sektora TSL w zakresie zarządzania drobnicą krajową i międzynarodową oraz procesami FTL i usługami magazynowymi,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Udokumentowane sukcesy w zarządzaniu jednostką organizacyjną,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,

  • Pełne wyzwań samodzielne stanowisko z realną szansą na kształtowanie rozwoju biznesu,

  • Szereg benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Geis

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 20 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.