Oferta pracy

Dyrektor Oddziału Dystrybucyjnego (branża FMCG)

IGLOTEXO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
DYREKTOR ODDZIAŁU DYSTRYBUCYJNEGO
(branża FMCG)

Główne zadania:

  • zarządzanie procesami dystrybucyjno-logistycznymi w Oddziale,
  • skuteczne zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klientów Oddziału,
  • efektywne zarządzanie majątkiem trwałym i obrotowym firmy,
  • zarządzanie zapasami i gospodarką magazynową,
  • wdrażanie nowoczesnych rozwiązań logistycznych,
  • planowanie i kontrolowanie kosztów operacyjnych w celu realizacji ustalonego budżetu.

Kandydat, którego szukamy:

  • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze zarządzania transportem oraz magazynem,
  • posiada wiedzę w zakresie prawnym dot. funkcjonowania środków transportu powyżej 3,5 t,
  • wykazuje się umiejętnością organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • posiada praktyczną znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • wykazuje się umiejętnością zarządzania kosztami i rozliczaniem czasu pracy,
  • posiada wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Logistyka lub pokrewne),
  • jest osobą samodzielną, komunikatywną oraz zaangażowaną,
  • posiada czynne prawo jazdy kat. B.

#STABILNAPRACA #IGLOTEX

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej, silnej marce,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon kom.),
  • indywidualny proces wdrożenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do prywatnej oferty medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zainteresowała Cię oferta?  – APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę swoim znajomym!

Mamy więcej ciekawych ofert pracy:
https://www.iglotex.pl -> o Grupie -> Kariera -> Oferty Pracy
Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy