Oferta pracy

Dyrektor Oddziału

Compensa Dystrybucja Sp. Z o.o., Vienna Insurance Group

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i realizowanie strategii Oddziału

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy sieci sprzedaży w powierzonym obszarze

  • Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Rekrutowanie i wdrażanie nowego zespołu sprzedażowego

  • Szkolenie i motywowanie podległego zespołu

  • Najwyższe standardy obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeń na stanowisku menedżerskim, które jest poparte sukcesami

  • Znajomość branży finansowej będzie miły atutem

  • Kreatywność, myślenie strategiczne, umiejętność rozwiązywania problemów i długoterminowego planowania

  • Kompetencje do dzielenia się wiedzą i motywowania innych

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i łatwość budowania długofalowych relacji

  • Orientacja na realizację założonych celów i szerokie kontakty biznesowe

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny

  • Praca w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość budowania zespołów bez ograniczeń terytorialnych

  • Wsparcie szkoleniowe i niezbędne narzędzia do pracy

  • Współpraca oparta na kontrakcie B2B

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy