Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Oddziału – Franczyzobiorca

INVESTOR NIERUCHOMOŚCI

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oddziałem,

  • Rekrutacja i wdrażanie agentów nieruchomości,

  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla nowych agentów,

  • Pozyskiwanie nieruchomości,

  • Prezentacje nieruchomości klientom,

  • Wsparcie klienta w procesie transakcji,

  • Uczestnictwo szkoleniach,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Dysponowanie lokalem w ruchliwym ciągu komunikacyjnym (własność lub najem) o powierzchni min. 40 m2, składającym się z dwóch pomieszczeń (wystrój i umeblowanie zgodne ze standardami),

  • Posiadanie wiedzy o lokalnym rynku nieruchomości,

  • Osobiste zaangażowanie w prowadzeniu biura,

  • Posiadanie kapitału niezbędnego do uruchomienia biura (opłata franchisingowa i wyposażenie biura).

To oferujemy

  • Możliwość prowadzenia własnego biura pod marką Investor Nieruchomości, która daje prestiż i zaufanie klientów,

  • Dostęp do know-how wypracowanego w ciągu 20-letniej działalności na rynku nieruchomości,

  • Sprawdzone standardy i metody gwarantujące sukces,

  • Dostęp do druków procedur i umów pośrednictwa,

  • Bezpłatne szkolenia dla właścicieli biur i ich pracowników,

  • Pomoc w rekrutacji agentów,

  • Dostęp do najnowocześniejszego na rynku nieruchomości systemu CRM,

  • Możliwość bezpłatnej publikacji ogłoszeń na ogólnopolskiej stronie www.investor.net.pl,

  • Promocję ogłoszeń na ogólnopolskich branżowych portalach internetowych,

  • Dostęp do bazy ofert i bazy klientów poszukujących,

  • Promocję ogłoszeń i dostęp do systemu wymiany ofert MLS,

  • Dostęp i pomoc w skutecznym wykorzystywaniu mediów społecznościowych,

  • Pomoc merytoryczną i prawną przy wykonywaniu czynności pośrednictwa,

  • Minimalizację kosztów zakupu materiałów reklamowych (np. banery, teczki, wizytówki, kalendarze, długopisy, itp.).

Szczegóły oferty:

www.investor.net.pl/franchising

Jesteśmy jedną z największych sieci biur nieruchomości w Polsce. Od 20 lat świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektor Oddziału – Franczyzobiorca.

Przewiń do profilu firmy