Ta oferta pracy jest nieaktualna od 304 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Oddziału - Franczyzobiorca

  • lubuskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2016-11-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

JCK Sp. z o.o.

www.carforfriend.pl

www.carforfriend.pl to firma handlująca samochodami używanymi na terenie Niemiec i Polski.

Priorytetem w naszej pracy są oczekiwania naszych klientów.

Pragniemy przede wszystkim polecać auta, które nam się podobają i z chęcią byśmy je polecili swoim przyjaciołom.W tym co robimy jesteśmy przede wszystkim rzetelni.

Jako jedyna w Polsce firma należymy do niemieckiego stowarzyszenia rzetelnych handlarzy! www.bvfk.de

Chcemy poszerzyć nasze działania oraz aktywnie i profesjonalnie działać na polskim rynku.

Z tego powodu aktualnie poszukujemy na terenie Twojego województwa:

Dyrektora Oddziału - Franczyzobiorcy

Region: lubuskie
Numer referencyjny: 2016
Opis stanowiska:

Chcesz osiągnąć zawodowy sukces w ramach własnej działalności? Chcesz mieć wpływ na to ile zarabiasz?

Chcesz zacząć metodą małych, bezpiecznych kroków? Z nami to możliwe !

Jesteś zmęczony kolejnymi, trudnymi szefami?

Rozpocznij z nami współpracę i aktywnie działaj na rynku samochodowym. Pomożemy Ci uruchomić w Twojej miejscowości handel samochodami używanymi.

Pracujemy na rynku pojazdów używanych (samochody i motocykle). Z nami stworzysz swój własny oddział i poprowadzisz go pod naszym nadzorem w dobranym dla Ciebie tempie. Nauczysz się potrzebnych kompetencji z tej branży, ale również jeśli to potrzebne nauczymy Cię zarządzania i zmotywujemy do dalszego osobistego rozwoju!

Szukamy osób, które cechuje:

  • przynajmniej podstawowa wiedza na temat samochodów osobowych i/lub motocykli (marki, budowa, eksploatacja)
  • dojrzałość niezbędna do wzięcia odpowiedzialności za swój dalszy rozwój zawodowy
  • gotowość do związania się z branżą samochodową na dłuższy okres
  • gotowość do zainwestowania własnego kapitału.

Mile widziane jest:

  • wyższe wykształcenie z zakresu zarządzania, ekonomii, lub pokrewne
  • znajomość języka obcego, niemieckiego lub innego przynajmniej w stopniu komunikatywnym

Pragniemy współpracować z osobami otwartymi i przyjaźnie nastawionymi do klientów. Z ludźmi pełnymi pasji oraz zaangażowania w każde zlecenie.

Więcej o konkretnych warunkach dowiesz się na naszej stronie w Internecie

Oferujemy:

Oferujemy w ramach Franczyzy pełne szkolenie związane z pracą na rynku samochodów używanych obejmujące:

  • zakupy aut w Niemczech i w Polsce
  • przygotowanie aut do sprzedaży na rynki Polski i Niemiec
  • pomoc w uruchomieniu Twojego własnego biznesu pod naszym logo
  • pomoc w pierwszych transakcjach zakupu i sprzedaży

Czujesz, że to idealne zajęcie dla Ciebie? Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy na początku możliwość współpracy na zasadzie dodatkowego zajęcia.

Po wstępnej akceptacji życiorysu odezwiemy się do Ciebie możliwie szybko.

Pytania? tel. Jacek Fijołek +48 515 515 098

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się