Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Oddziału - Franczyzobiorca

Koloseum Nieruchomości

  • Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice, Jawor, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Jelcz-Laskowice, Złotoryja, Trzebnica, Strzelin

  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

Idealny Partner według Naszych Wytycznych :

Przedsiębiorcze osoby które planują otworzenie własnego biznesu, ale nie mają doświadczenia na rynku nieruchomości,

Osoby z doświadczeniem w branży, które chcą otworzyć Własne Biuro Nieruchomości

Osoby posiadające już Działalność Gospodarczą w innej Branży chcące powiększyć swoje Dochody

Nasze wymagania

Czego oczekujemy od Partnerów Biznesowych:

Własnego Lokalu do prowadzenia Działalności Gospodarczej

Wiedzy o lokalnym rynku nieruchomości

Zorientowania Na Sukces i Osiągania Ponadprzeciętnych Wyników Sprzedażowych

Posiadania Środków Finansowych niezbędnych do uruchomienia biura (opłata franchisingowa i wyposażenie biura).

To oferujemy

Jakie Korzyści daje Otworzenie Własnego Biura pod Marką Koloseum Nieruchomości  i co Oferujemy ?

Prowadzenie własnego Biura Nieruchomości pod Najbardziej Rozpoznawalną Marką w Polsce - 1 Miejsce Na portalu Oto Dom, która daje prestiż i zaufanie i dużo większą liczbę potencjalnych klientów

Opłaty uzależnione od wielkości miejscowości i średniej wartości Nieruchomości w danej miejscowości

Dostęp do know-how wypracowanego w ciągu 15-letniej działalności na rynku nieruchomości,

Sprawdzone standardy i metody gwarantujące sukces,

Dostęp do druków, procedur i umów pośrednictwa,

Bezpłatne szkolenia jak prowadzić Własne Biuro Nieruchomości dla Franczyzobiorców

Dostęp do CV Kandydatów na Agenta Nieruchomości

Dostęp do najnowocześniejszego na rynku nieruchomości systemu CRM,

Możliwość bezpłatnej publikacji ogłoszeń na ogólnopolskiej stronie koloseum-nieruchomosci.pl

Najlepszy Know-How pod kątem Marketingu Nieruchomości w Polsce

Pomoc prawna

O nas

Otwórz Swój Biznes i Zacznij Zarabiać z Najlepszymi na Rynku - 1 Miejsce na Portalu Oto dom w Kraju !

Koloseum Nieruchomości jest nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2021, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2020, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2020, Orły Nieruchomości 2019 - Wybór Klientów oraz Orły Nieruchomości Gold 2019 oraz Mamy 1 Miejsce na Liście Polecanych Biur Nieruchomości OTO DOM w Polsce.

Posiadamy oddziały Własne w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu, Łodzi i Toruniu ale chcemy dać możliwość rozwinięcia skrzydeł w Branży Naszym Partnerom na Terenie Całego Kraju.

Poszukujemy osób, które interesują się branżą nieruchomości.

Osób ambitnych, które chcą pozyskać wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz rozwijać się w danym sektorze.

Jako firma stawiamy na rozwój i również dbamy o rozwój Naszych Partnerów dając pełne wsparcie merytoryczne i praktyczne.

Stawiamy na sukces, ale również dbamy o dobre relacje i przyjazną atmosferę w firmie!

Dzięki nam możesz znaleźć się w miejscu gdzie praca się stanie częścią Twojego życia a nie przykrym obowiązkiem!