Oferta pracy

Dyrektor Oddziału

mFinanse S.A.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem

  • realizacja planów sprzedażowych

  • aktywizacja i zarządzanie sprzedażą oferowanych produktów finansowych

  • dbanie o odpowiednie funkcjonowanie placówki

  • aktywne pozyskiwanie i zarządzanie bazą klientów

  • szkolenie i motywowanie podległych pracowników

  • dbanie o wysoki poziom obsługi klientów

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze produktów kredytowych

  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i pracownikami

  • umiejętności menadżerskie i przywódcze

  • rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne

  • otwarta postawa do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • komfortowe biura w prestiżowych lokalizacjach

  • atrakcyjny system prowizyjny

  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

mFinanse to spółka z grupy mBanku, działająca na rynku pośrednictwa finansowego od ponad 10 lat. Sieć ekspertów mFinanse to ponad 1000 osób wspierających klientów w podejmowaniu różnych decyzji finansowych. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz dbałość o każdy detal w obsłudze klienta to dla nas priorytet.

Dzięki współpracy z wieloma bankami eksperci pomogą Wam sfinansować:

* zakup mieszkania, domu, działki, budowę domu, remont

* zakup samochodu oraz inne nieplanowane wydatki

* rozwinięcie biznesu

Prowadzimy ponad 250 placówek na terenie całej Polski. Z naszymi ekspertami możesz spotkać się w wygodnej dla Ciebie lokalizacji. Nasza sieć stale się powiększa, co świadczy o staraniu się dotarcia do każdego miasta.

mFinanse to grupa ludzi, których pasją i zamiłowaniem jest sprzedaż produktów finansowych.

Przewiń do profilu firmy