Dyrektor Oddziału

  • Jelcz-Laskowice, Legnica, Lubin, Oława, Wrocław, Świdnica, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • Pełny etat
  • 26.07.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 25.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dołącz do naszego zespołu i rozwiń z nami skrzydła

    Jako Partner Nest Banku aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Legnica, Lubin, Oława, Wrocław, Świdnica, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Zakres obowiązków:

    • organizowanie procesu sprzedaży w Regionie, zmierzającego do realizacji planów sprzedaży poprzez rozdysponowanie zadań sprzedażowych i wyznaczenie celów na poszczególne jednostki
    • utrzymywanie obowiązujących standardów jakości obsługi klienta
    • reprezentowanie Spółki w relacjach z klientami

    Oczekujemy:

    • wysokiej motywacji do pracy w strukturach sprzedażowych
    • kreatywności w pozyskiwaniu klientów
    • ukierunkowania na osiąganie założonych celów
    • komunikatywności i bardzo dobrych zdolności interpersonalnych
    • wysokiej kultury osobistej
    • wykształcenia wyższego
    • bardzo dobrej organizacji pracy

    Oferujemy:

    • umowę na pełny etat
    • atrakcyjny system wynagradzania
    • szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych
    • zdobywanie nowych kompetencji
    • rozwój zawodowy
    • możliwość kształtowania własnej kariery w dużej instytucji finansowej
    • telefon
    • samochód

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji,
    klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nest Bank Partner moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nest Bank Partner moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.