Oferta pracy

Dyrektor Oddziału

UNIQA

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizowanie strategii rozwoju oddziału

  • Planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój biznesu

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjno-selekcyjnych

  • Szkolenie, rozwój i motywowanie podległego zespołu

  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie menedżerskie w branży ubezpieczeniowej lub finansowej, które jest poparte sukcesami

  • Pomysł jak budować i rozwijać skuteczne zespoły sprzedażowe

  • Kompetencje do dzielenia się wiedzą i motywowania innych

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i łatwość budowania długofalowych relacji

  • Orientacja na realizację założonych celów i szerokie kontakty biznesowe

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny, gwarantujący stałą część wynagrodzenia

  • Otwarta ścieżka rozwoju oraz profesjonalny system szkoleniowy

  • Współpraca na czas nieokreślony

  • Szeroka gama nowoczesnych produktów ubezpieczeniowo – finansowych

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy