Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Oddziału Kalisz

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A.

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie Oddziałem Obrotu Złomem w Kaliszu oraz podległym zespołem,

  • odpowiedzialność za wyniki Oddziału oraz koszty jego funkcjonowania,

  • realizacja planów zakupowych oraz sprzedażowych złomu,

  • organizacja oraz terminowa realizacja wysyłek złomu do klientów,

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego i odpowiednich mocy przerobowych,

  • nadzór nad poziomem zapasów w Oddziale,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w Oddziale,

  • odpowiedzialność za prawidłową eksploatację, naprawy i remonty powierzonego sprzętu technicznego,

  • raportowanie według ustalonych zasad w Spółce, udział w procesie budżetowania,

  • nadzór i odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów i zasad BHP oraz ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat pracy na stanowiskach kierowniczych,

  • preferowane doświadczenie pracy w firmach o podobnym profilu przemysłowo-handlowym,

  • mile widziana znajomość branży złomowej, stalowej lub budowlanej,

  • preferowane wykształcenie wyższe o profilu technicznym,

  • wysoka organizacja pracy, samodzielność i decyzyjność,

  • komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji z kontrahentami,

  • obsługa komputera i programów komputerowych typu Word i Excel

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu w pracę,

  • system szkoleń i doskonalenia posiadanych umiejętności zawodowych,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość pracy w firmie należącej do liderów w branży,

  • bogaty pakiet socjalny, karta Multisport, abonament medyczny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku