Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1225 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Oddziału

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tax Care S.A. poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kielce

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie placówką firmy,
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami,
    • Budowanie i koordynowanie działań podległego zespołu sprzedażowego,
    • Realizacja założonych dla podległego oddziału planów sprzedażowych,
    • Wsparcie doradców w zakresie sprzedaży produktów księgowych i finansowych,
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz sprzedaży produktów finansowych,
    • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki o profilu ekonomicznym,
    • Nastawienie na potrzeby klienta oraz umiejętność tworzenia długofalowych relacji biznesowych,
    • Umiejętność zarządzania pracą własną i podległego zespołu,
    • Wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych celów,
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące część stałą i prowizyjna,
    • Bogaty pakiet szkoleń,
    • Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce,
    • Partnerską kulturę organizacji,
    • Bogaty pakiet benefitów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

    Kielce Aplikuj

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Tax Care SA z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania."