Oferta pracy

Dyrektor Oddziału Korporacyjnego

Millennium Leasing Sp. z o. o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii biznesowej Millennium Leasing w podległym Regionie

  • Zarządzanie Oddziałem dedykowanym do pracy z klientem z segmentu korporacyjnego

  • Aktywna współpraca z Pionem Bankowości Korporacyjnej Banku Millennium oraz jednostkami Centrali

  • Realizacja strategii Spółki poprzez rozwijanie współpracy i zarządzanie relacją z klientem korporacyjnym w podległym regionie

  • Ustalanie i realizacja celów biznesowych w zespole

  • Rozwój kompetencji podległego zespołu oraz rekrutacja pracowników i współpracowników

  • Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usług finansowych (preferowane w leasingu)

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym, także w strukturze rozporoszonej w oparciu o wszystkie dostępne kanały komunikacyjne popartego sukcesami

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku

  • Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację planów sprzedażowych

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zaangażowaniem podległym zespołem, planowanie oraz monitorowanie realizacji celów

  • Czynne prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę wraz z opieką medyczną i pakietem socjalnym

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami sprzedażowymi

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

  • Udział w projektach rozwojowych, szkoleniach

  • Dużą samodzielność i możliwość kreowania nowych rozwiązań

  • Pracę w środowisku, w którym wartościami kluczowymi są: szacunek, rozwój kompetencji, budowanie zaufania oraz odpowiedzialność i efektywność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • inicjatywy dobroczynne

Millennium Leasing Sp. z o. o.

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli swoją postawą inspirujesz innych, koncentrujesz się na znajdowaniu rozwiązań

a permanentny rozwój osobisty uważasz za jedną ze swoich wartości – jesteś Kandydatem/Kandydatką, którego szukamy.