Oferta pracy

Dyrektor Oddziału

ALIOR BANK

  • Krosno

    Krosno, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz odpowiedzialność za wyniki Oddziału

  • zapewnianie zgodności funkcjonowania Oddziału zgodnie z obowiązującymi w Banku procedurami oraz standardami

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami kluczowymi dla Banku

  • wspieranie rozwoju pracowników

Nasze wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w bankowości na podobnym stanowisku, poparte wymiernymi sukcesami w zarządzaniu oddziałem

  • bardzo dobra znajomość produktów bankowości detalicznej oraz przedsiębiorstw

  • znajomość oferty banków konkurencyjnych

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane w finansami, ekonomią, zarządzaniem)

  • wysoko rozwinięte umiejętności menadżerskie

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • inicjatywa w działaniu, asertywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • swobodne posługiwanie się aplikacjami MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop