Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Oddziału

Ice-Full Dystrybucja Sp. z o.o.O firmie

  • Łask

    Łask, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie wyznaczonym oddziałem firmy

  • Zarządzanie pracą podległych Pracowników i Podwykonawców

  • Dbałość o realizację budżetu przychodowego, marżowego i kosztowego

  • Odpowiedzialność za wyniki w podległym oddziale

  • Poszukiwanie możliwości nowych rozwiązań kosztów, usług i towarów,

  • Odpowiedzialność za rotację towarów na podległym Oddziale,

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy

  • Współpraca z innymi pionami oraz działami centralnymi Spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w profesjonalnej obsłudze Klienta oraz w zarządzaniu zespołem pracowników,

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy,

  • Zaangażowanie, ambicja, samodzielność, orientacja na wyniki,

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży dystrybucyjnej produktów FMCG,

  • Znajomość programu COMARCH XL i zasad WMS

To oferujemy

  • Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + prowizja) (chętnie poznamy Twoje oczekiwania finansowe na „rękę” – uwzględnij to w CV)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rozwoju osobistego,

  • Nowoczesne narzędzia pracy: smartfon, laptop oraz samochód służbowy,

  • Ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,

Ice-Full Dystrybucja Sp. z o.o.

Do naszego oddziału poszukujemy doświadczonego w zarządzaniu zespołem pracowników Kierownika Oddziału.

Do jego zadań należeć będzie zarządzanie podległym oddziałem, ale przede wszystkim branie czynnego udziału w nadzorowaniu powierzonego mienia.

Szukamy Kandydata, który ma kontakt z ludźmi oraz posiada wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne.

Przewiń do profilu firmy