Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Oddziału

GOLD-TRADE MACIEJ ZŁOTOWSKI

10 00020 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie sprzedażą na podległych rynkach

  • realizacja założonych planów

  • motywowanie i szkolenie podległego zespołu z zakresu poprawy jakości obsługi klienta

Nasze wymagania

  • znajomość branży oraz rynku - wymagane

  • determinacja i kreatywność w podejmowaniu wyznaczonych zadań i celów

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów

  • umiejętność zarządzania własną pracą oraz podległych osób

  • samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • sprawna obsługa urządzeń biurowych, środowiska  Windows, programów Word i Excel

  • kreowanie wizerunku firmy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w poukładanej firmie będącej liderem w swojej branży

  • praca w młodym, ambitnym zespole

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z osiągniętymi wynikami

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji

  • elastyczność i swobodę działan

O nas

Hurtownia materiałów budowlanych Gold-Trade to firma wielooddziałowa z tradycją na rynku już od 1999 roku.

Specjalizujemy się w:

dystrybucji materiałów budowlanych na terenie całego kraju

obsłudze rynku lokalnego oraz inwestycji

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko dyrektora oddziału w Konstantynowie Łódzkim.