Oferta pracy

Dyrektor Oddziału

Klient Pracuj.plO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizowanie polityki handlowej,

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy Oddziału,

  • Maksymalizacji wyników sprzedaży,

  • Współpraca z kluczowymi klientami,

  • Znajomość funkcjonowania magazynu wysokiego składu,

  • Raportowanie i bezpośrednia współpraca z centralą firmy,

  • Sporządzanie raportów i analiz handlowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG,

  • Doświadczenie w zarządzaniu działem handlowym oraz zakupowym,

  • Znajomość zagadnień logistycznych oraz transportowych,

  • Umiejętność planowania i zarządzania budżetem jednostki,

  • Wysokie nastawienie na realizację zadań,

  • Umiejętność współpracy oraz zdolności analityczne,

  • Znajomość obsługi systemów ERP, biegła obsługa MS Excel

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem na rynku,

  • Odpowiedzialne i ambitne zadania,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz samochód służbowy,

  • Wdrożenie i wsparcie w nowych obowiązkach,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny oraz benefity pozapłacowe.

Klient Pracuj.pl

Ogólnopolski lider w branży FMCG w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni: Dyrektora Oddziału

Miejsce pracy: Polska wschodnia

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy