Oferta pracy

Dyrektor oddziału

Santander Bank Polska

  • Lwówek Śląski

    Lwówek Śląski, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie Oddziałem

  • Zapewnienie osiągnięcia celów biznesowych i sprzedażowych przez Oddział

  • Aktywny marketing w celu identyfikacji i pozyskiwania nowych klientów

  • Dynamizowanie sprzedaży produktów i usług bankowych

  • Dbanie o jakość obsługi

  • Efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi

  • Profesjonalne i kompetentne reprezentowanie Banku

  • Odpowiadanie za przestrzeganie w oddziale obowiązujących przepisów i regulacji prawnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego

  • Doświadczenia w bankowości min. 5 lat i staż pracy na stanowisku kierowniczym

  • Umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu

  • Operatywności, odpowiedzialności

  • Umiejętności prowadzenia negocjacji i budowania pozytywnych relacji z klientem

  • Umiejętności dokonywania ocen ekonomiczno-finansowych jednostek gospodarczych i projektów przedsięwzięć inwestycyjnych

  • Konsekwencji w realizacji zadań

  • Otwartości na zmiany

  • Znajomości: metod i technik sprzedaży, prawa bankowego, dewizowego i czekowego, produktów banku i konkurencji, procedur bankowych i informatycznych systemów operacyjnych, technik negocjacji, języka angielskiego

To oferujemy

  • Klarowne ścieżki rozwoju – możliwość udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych

  • Pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • Wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: możliwość dofinansowania do studiów

  • lub nauki języków obcych, szkolenia, bankową bibliotekę książek i multimediów

  • Możliwość wyboru spośród urozmaiconej oferty świadczeń pozapłacowych

  • w ramach systemu MyBenefit

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

CZEGO SZUKAMY

DOŚWIADCZENIE

ponad 5 lat doświadczenia zawodowego

WYKSZTAŁCENIE

magister (wymagane)

KOMPETENCJE

Zarządzanie zespołem