Logo Pracuj.pl

Dyrektor Oddziału - Menedżer Sprzedaży

Nowodworski EstatesO firmie

10 000–30 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenie do pracy agenta nieruchomości,
  • rekrutacja zespołu agentów,
  • prowadzenie programu szkoleń wdrożeniowych dla nowych agentów,
  • prowadzenie treningów “on the job”, odpraw zespołu, rozmów tygodniowych,
  • prowadzenie rozmów miesięcznych, podsumowań miesiąca, warsztatów,
  • wyznaczanie i pilnowanie realizacji celów sprzedażowych,
  • monitorowanie i poprawianie efektywności pracy zespołu przy wykorzystanie danych dostępnych w naszym CRM i CMS,
  • uczestnictwo w zebraniach i szkoleniach dla kadry menedżerskiej,
  • ciągłe doskonalenie procesów wewnętrznych oraz swojego zespołu.

Nasze wymagania

  • przedsiębiorczość oraz nowoczesne podejście do biznesu,
  • kreatywność, zaangażowanie i zapał do pracy,
  • doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży i prowadzeniu zespołu sprzedażowego,
  • doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu warsztatów oraz szkoleń sprzedażowych,
  • doświadczenie oraz wiedza z zakresu zarządzania zespołem,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi partnerami oraz zespołem,
  • doskonała organizacja własnej pracy,
  • doświadczenie w rekrutowaniu i motywowaniu zespołu,
  • charyzmatyczne usposobienie oraz wysokie zdolności interpersonalne,
  • umiejętność prowadzenia szkoleń,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • niesłabnący entuzjazm, energia i optymizm, nienaganna prezencja.

To oferujemy

  • pracę w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce według Otodom
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia pracy
  • samochód firmowy marki BMW
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • eventy integracyjne
  • komfortowe biuro w centrum miasta
  • profesjonalne narzędzia do pracy ONLINE i zdalnej
  • możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zajęcia z języka angielskiego
  • szkolenia menedżerskie

Nowodworski Estates

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom. Naszym celem jest zbudowanie największej firmy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w kraju. Jesteśmy obecni na rynku od 9 lat, a nasz zespół tworzy 250 ambitnych specjalistów. Nasze oddziały mieszczą się w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Katowicach, Radomiu, Lublinie i we Wrocławiu. Nasza praca polega na sprzedawaniu, wynajmowaniu i zarządzaniu nieruchomościami.

Jak pracujemy?

Na 200% normy. Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną – realizujemy wyjątkowe pomysły, tworząc dla klientów korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży. Dlatego jako firma aktywnie wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy.

Co więcej, pracujemy zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość. Naszą rekrutację i szkolenia przeprowadzamy także w formie zdalnej. Zawsze wychodzimy z założenia, że jeśli zadbamy o naszych współpracowników, to oni zadbają o klientów.

A przede wszystkim pracujemy pełni pasji, bo kochamy nieruchomości i czujemy się odpowiedzialni za spełnianie potrzeb mieszkaniowych Polaków.

Co mówią o nas nasi menadżerowie?

  • ,,Największą radość sprawia mi to, że mam realny wpływ na rozwój firmy." Konrad Trzop, Dyrektor Oddziału Kraków - Kapelanka
  • ,,To przede wszystkim samodzielna, pełna wyzwań praca - ukierunkowana na współpracę i osiągnięcie ambitnych celów w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze." Joanna Kołodziejska, Dyrektor Oddziału Kraków - Verona
  • ,,Po pierwsze ogromna satysfakcja i poczucie sensu, po drugie - nieustanny rozwój i inspiracja do działania, po trzecie - poczucie wolności i sprawczości." Emilia Główka Dyrektor Oddziału Warszawa - Astoria
  • ,,Nigdy nie wiesz co przyniesie Ci nowy dzień i dlatego ta praca nigdy się nie nudzi." Tomasz Gutowski Dyrektor Oddziału Wrocław - OVO

Brak doświadczenia w branży? Nie ma problemu. Nauczymy Cię nieruchomości.

  • Dzięki profesjonalnym, czterotygodniowym szkoleniom, sesjom coachingu oraz mentoringu dowiesz się jak pracują najlepsi w tej branży i sam do nich dołączysz!
  • Przez 10 lat naszej działalności sztukę przekazywania wiedzy opanowaliśmy do perfekcji, co skutkuje licznymi sukcesami naszych Agentów i całej firmy. 90% osób, które zatrudniliśmy wcześniej nie pracowała w branży.

Dyrektor Oddziału - Menedżer Sprzedaży, Szczecin