Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Oddziału - Niezależny Partner Biznesowy

  • Błonie, Brwinów, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łochów, Łomianki, Łosice, Maków Mazowiecki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-06-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALL PARTNERS SP. Z O.O.

    Naszą największą wartością jest Kapitał Ludzki

    Zespół All Partners tworzą ludzie ambitni, zorientowani na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i podejmowanie coraz trudniejszych wyzwań zawodowych.

    All Partners powstała z połączenia współpracujących dotychczas, bardzo dobrze rozwijających się i funkcjonujących na rynku doradztwa finansowego Partnerów, którzy w 2018 roku rozpoczęli swoją pracę pod wspólną marką. Historia grupy sięga roku 2005.

    Świetnie wykształcona w zakresie doradztwa finansowego kadra ekspertów służyć może Klientowi w dobraniu produktu najlepiej dopasowanego do jego indywidualnych potrzeb i planów – od kredytów gotówkowych, hipotecznych, dla rolników, poprzez leasing, faktoring i szeroką gamę ubezpieczeń.

    Miejsce pracy: Błonie, Brwinów, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łochów, Łomianki, Łosice, Maków Mazowiecki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi

    Jeżeli masz dość pracy w korporacji, Banku lub jesteś pośrednikem finansowym i chcesz przyspieszyć swoją Karierę jako Ekspert Finansowy w oparciu o sprawdzony model - Zostań Partnerem All Partners Eksperci Finansowi.

    OBOWIĄZKI Partnera

    • Budowa/Zarządzanie oddziałem na podległym terenie
    • Doradztwo i Sprzedaż klientom w profesjonalny sposób najkorzystniejszych produktów leasingowych oraz kredytowych na rynku
    • Nawiązywanie relacji biznesowych z dealerami, producentami i dostawcami
    • Współpraca z pośrednikami finansowymi, ubezpieczeniowymi
    • Tworzenie własnych struktur sprzedażowych w Regionie
    • Uczestnictwo w regularnych szkoleniach produktowo-sprzedażowych
    • Budowa pozytywnego wizerunku marki na lokalnym rynku przedsiębiorstw

    Od kandydata oczekujemy:

    • praktyki w kierowaniu zespołem sprzedażowym
    • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze produktów finansowych
    • umiejętności budowania długoterminowych relacji z klientami i pracownikami
    • umiejętności planowania i zarządzania sobą i zespołem
    • umiejętności menedżerskich i przywódczych
    • rozwiniętych zdolności analitycznych i negocjacyjnych
    • otwartej postawy do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
    • wysokiej kultury osobistej i profesjonalizmu

    Oferujemy:

    • prestiżowe i samodzielne stanowisko
    • możliwość rozwoju zawodowego w organizacji
    • BRAK opłat za przystąpienie oraz opłat miesięcznych
    • Kompletny plan otwarcia Oddziału lub pracy mobilnej
    • Pomoc na każdym etapie budowania biznesu
    • szeroki wachlarz produktowy (15 banków i 30 instytucji finansowych)
    • atrakcyjny system prowizyjny - najlepszy na rynku
    • szybkość rozliczeń (wypłata prowizji nawet 2 dni po uruchomieniu)
    • proste zasady współpracy
    • wsparcie ekspertów (pomoc przy procesowaniu wniosków w poszczególnych instytucjach)
    • wsparcie marketingowe (zapewniamy plakaty, ulotki i inne materiały reklamowe)
    • rozbudowany program szkoleń (uczestnictwo w szkoleniach produktowych i sprzedażowych)
    • wyselekcjonowana oferta 14 firm leasingowych w jednym miejscu
    • sprzedaż aut nowych multi-dealer
    • dopłaty do najmu auta nawet do 100%opłaty miesięcznej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez All Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest All Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Chrobrego 16/1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do All Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Chrobrego 16/1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez All Partners Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Chrobrego 16/1 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu aplikacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 120 dni od momentu aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 120 dni od momentu aplikacji.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.