Oferta pracy

Dyrektor Oddziału

3W Dystrybucja Budowlana S.A.O firmie

  • Oświęcim

    Oświęcim, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych zadań i planu sprzedaży.

  • Odpowiedzialność za wynik oddziału.

  • Kierowanie pracą podległego zespołu, nadzór, szkolenie i motywowanie.

  • Rozwój oddziału w zakresie organizacyjnym i sprzedażowym.

  • Pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami w podległym regionie.

  • Współpraca z producentami materiałów budowlanych przy przygotowywaniu ofert handlowych.

  • Realizowanie bieżących działań związanych z funkcjonowaniem oddziału.

  • Wykazywanie należytej troski o mienie Spółki.

  • Kontrola kosztów i magazynów.

  • Dbanie o wizerunek firmy i oddziału.

  • Raportowanie prowadzonych działań do centrali.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych.

  • Znajomość lokalnego rynku w zakresie planowanych i realizowanych inwestycji budowlanych oraz funkcjonowania firm wykonawczych.

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży.

  • Doświadczenie handlowe zdobyte na stanowisku: Dyrektor Oddziału, Dyrektor Sprzedaży, Key Account Managera.

  • Doświadczenia w zarządzaniu niewielkim zespołem handlowym.

  • Wysokie kompetencje z zakresu delegowania i kontrolowania.

  • Wysoka świadomość kosztów.

  • Umiejętność planowania i budżetowania.

  • Umiejętności negocjacyjne.

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność.

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie + premie powiązane z osiągniętymi wynikami.

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszych struktur firmowych.

  • Dużą samodzielność.

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy