Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Właściciel Biura Nieruchomości - Partner Franczyzowy

ASPECT

10 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie oddziału/biura nieruchomości w ustalonym rejonie (możliwa jest wyłączność terytorialna)

  • zarządzanie zespołem agentów i prowadzenie rekrutacji

  • budowanie bazy ofert nieruchomości oraz promocja tych ofert

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji z obecnymi

  • prowadzenie prezentacji na nieruchomościach

  • obsługa procesu kupna-sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości

  • dbanie o rozwój oddziału oraz utrzymywanie pozytywnego wizerunku marki

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę (warunek konieczny!)

  • odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu

  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w systemie franczyzowym

Mile widziane

  • doświadczenie i/lub wiedza w zakresie branży nieruchomości będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • indywidualna opieka i wsparcie opiekuna franczyzy - zarówno przy otwarciu jak i późniejszym prowadzeniu biura

  • pomoc w wyborze lokalizacji placówki oraz pełną reklamę wizualną dla lokalu

  • pełen zakres bezpłatnych szkoleń zarówno dla właściciela/managera placówki, jak również dla jego agentów

  • bezpłatnie - sprzęt do realizacji wirtualnych spacerów

  • pomoc przy rekrutacji i wdrażaniu nowych osób do zespołu

  • gotowy zestaw narzędzi do prowadzenia biura - m.in.: komplety dokumentów, standardy zawierania transakcji, materiały marketingowe i gadżety reklamowe

  • nowoczesny system CRM dedykowany dla biura nieruchomości

  • dostęp do bazy ofert i klientów z innych rejonów Polski jak również aktywną wymianę ofert między oddziałami w sieci

  • pomoc merytoryczną oraz prawną w procesie pozyskiwania nieruchomości oraz obsługi transakcji

  • wymianę doświadczeń i pomysłów między oddziałami zrzeszonymi w Sieci