Logo Pracuj.pl

Dyrektor Oddziału

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • Police
    Police, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów biznesowych oddziału;
  • budowanie i rozwój efektywnego zespołu, motywowanie podległych pracowników, wsparcie w realizacji zadań;
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, zgodnej ze standardami i utrzymywanie najwyższego poziomu satysfakcji klientów Banku;
  • inicjowanie kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów dla Banku;
  • nadzorowanie realizacji zadań kasowo-skarbcowych w oddziale.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w oddziale Banku;
  • bardzo dobra znajomość produktów bankowych dla klienta indywidualnego oraz mikroprzedsiębiorstw, jak również znajomość lokalnego rynku;
  • umiejętność budowania relacji w zespole, opartych na zaangażowaniu i nastawieniu na sukces;
  • proaktywna postawa biznesowa, silne nastawienie na realizację celów, rozwinięte umiejętności interpersonalne, dynamizm i skuteczność w działaniu;
  • czynne prawo jazdy kat. B, praktyczna znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w wiodącym, uniwersalnym Banku o ugruntowanej pozycji na polskim rynku;
  • działania rozwojowe rozwijające i wzmacniające kompetencje menedżerskie;
  • system motywacyjny oparty na indywidualnych wynikach;
  • samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • program wellbeingowy
  • system kafeteryjny

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i

kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku.

W Banku BNP Paribas na pracowników czeka wiele ciekawych wyzwań. Z nami pomnażają kapitał wiedzy i zyskują jeszcze więcej pracując z prawdziwymi zawodowcami.

Dyrektor Oddziału, Police