Oferta pracy

Dyrektor Oddziału PZU

GRUPA PZUO firmie

  • Jaworzno, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dyrektor Oddziału PZUNumer ref.: 000010150

Twoje zadania:

  • Realizowanie planów sprzedaży w podległym Oddziale
  • Zapewnienie wysokiej jakości sprzedaży oraz obsługi klienta
  • Budowanie portfela klientów
  • Zapewnienie aktualności wiedzy w zakresie produktów, procesów oraz narzędzi wspierających sprzedaż i pozyskiwanie klientów w podległym Oddziale
  • Samodzielna, bezpośrednia obsługa klienta tj. sprzedaż produktów firmy oraz obsługa posprzedażowa
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu jednostką sprzedażowo – obsługową w branży finansowej
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych oraz znajomości lokalnego rynku finansowego
  • Posiadasz praktyczną znajomość technik sprzedaży.
  • Masz wykształcenia wyższe, mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość
  • Przed podpisaniem umowy o pracę wymagamy, aby wybrana przez nas osoba złożyła oświadczenie, iż nie była ona prawomocnie skazana za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę (czas określony)
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy