Oferta pracy

Dyrektor Oddziału Regionalnego

SGB-BANK S.A.

  • Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizowanie pracy Oddziału Regionalnego i oddziałów raportujących

  • realizacja planów finansowych i sprzedażowych podległych jednostek

  • ścisła współpraca z bankami spółdzielczymi na rynku lokalnym

  • zarządzanie jakością i efektywnością relacji z kluczowymi Klientami Regionu

  • nadzór nad jakością portfela kredytowego

  • inicjowanie i wdrażanie strategii Zrzeszenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 5 letnie doświadczenia w pracy na stanowiskach menadżerskich, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w instytucji finansowej

  • bardzo dobra znajomość analizy finansowej Klienta Biznesowego/Korporacyjnego

  • doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą

  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem

  • konsekwencja i determinacja w realizacji celów

  • nawiązywanie i utrzymanie doskonałej relacji z klientami

  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientem

  • wytrwałość i charyzma

  • umiejętność dopasowywania najlepszych rozwiązań dla klienta

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za Zarządzanie Oddziałem Regionalnym i podległymi Oddziałami raportującymi oraz budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji ze strategicznymi Klientami.

Przewiń do profilu firmy