Dyrektor Oddziału

PKO Leasing S.A.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 08 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzasz podległym zespołem doradców ds. leasingu (działania rekrutacyjne, motywacyjne, analiza i ocena pracy, rozwój zawodowy)

  • realizujesz wyznaczony plan sprzedaży leasingowej,

  • realizujesz wytyczne budżetowe w zakresie wygenerowanych przychodów,

  • realizujesz strategię biznesową Spółki,

  • analizujesz efektywność procesu sprzedaży oraz podejmujesz działania zwiększające sprzedaż podległego zespołu,

  • rozwijasz współpracę z oddziałami PKO Banku Polskiego na podległym regionie,

  • pozyskujesz i rozwijasz portfel Partnerów biznesowych oraz Klientów,

  • analizujesz lokalny rynek oraz działania konkurencji.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży finansowej (preferowane doświadczenie w branży leasingowej),

  • posiadasz wykształcenie wyższe,

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,

  • jesteś otwarty na zmianę i wspierasz zespół w dostosowaniu się do nowych warunków, wymagań i potrzeb,

  • umiesz zarządzać podległym zespołem, motywować, angażować i tworzyć odpowiednie warunki do realizacji wyników,

  • bardzo dobre znasz branżę i lokalny rynek,

  • dobrze znasz Pakiet MS Office,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,

  • pracę pełną wyzwań na samodzielnym stanowisku oraz możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego i rozwoju osobistego,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem motywacyjnym uzależnionym od realizacji celów biznesowych,

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

PKO Leasing S.A.

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!