Logo Pracuj.pl

Dyrektor Oddziału

Q VALUE S.A.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i zarządzanie zespołem pracowników
  • organizacja pracy oddziału nadzór nad platformą sprzedażową
  • utrzymywanie stałych relacji z partnerami biznesowymi
  • podejmowanie lokalnych działań marketingowych
  • sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością oddziału
  • dbanie o wizerunek firmy rozwój współpracy z partnerami - wsparcie dla zespołu i samodzielne działanie

Nasze wymagania

  • wysoka etyka zawodowa i kultura osobista
  • wykształcenie wyższe
  • 2-letnie doświadczenie w branży finansowej na stanowisku kierowniczym
  • umiejętności budowania zespołu i pozyskiwania kandydatów z rynku
  • wiedza na temat funduszy inwestycyjnych
  • znajomość specyfiki lokalnego rynku
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i pracownikami
  • gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
  • wysoka kultura osobista i profesjonalizm w relacjach z klientami i pracownikami
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

To oferujemy

  • elastyczny model zatrudnienia dostosowany do Twoich potrzeb
  • elastyczne godziny pracy
  • współpracę z kluczowymi partnerami
  • dedykowane i innowacyjne narzędzia sprzedażowe
  • prosty i przejrzysty CRM
  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa plus premia
  • wsparcie ze strony najlepszych trenerów i dedykowanych departamentów
  • innowacyjne programy do współpracy z Partnerami
  • wsparcie produktowe i procesowe, a do Twojej dyspozycji pozostaje doświadczony zespół ekspertów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • inicjatywy dobroczynne
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • atrakcyjny system premiowy

Jesteśmy niezależnym oraz niezwiązanym kapitałowo z korporacjami rynku finansowego, podmiotem oferującym najlepsze rozwiązania finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta na terenie całej Polski.

Stwarzamy możliwości, które pozwalają naszym pracownikom rozwijać się i realizować własne pomysły. Na co dzień jesteśmy dla siebie partnerami i ekspertami w swoich dziedzinach. Wspólnie pracujemy na innowacyjność naszej firmy.

Dyrektor Oddziału, Rzeszów