Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1290 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Oddziału

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.
     ogólnopolska firma specjalizująca się w usługach outsourcingowych

    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin
    Region: zachodniopomorski

    Nr referencyjny: DP/4/03/15

    Opis stanowiska:

    W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, organizowanie i monitorowanie działalności Oddziału w zakresie świadczenia usług ochrony osób i mienia oraz usług porządkowych, w sposób zapewniający terminową i efektywną realizację zadań, wysoką jakość obsługi klientów.

    Dyrektor Oddziału będzie odpowiedzialny za działalność operacyjną oraz wszystkie pozostałe aspekty związane z funkcjonowaniem Spółki na rynku. Między innymi za nadzór i koordynację procesu wdrożenia nowych kontraktów, kontrolę kosztów operacyjnych związanych z realizacją kontraktów.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • wyższe wykształcenie
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (kierowniczym) w branży usług czystościowo- porządkowych i /lub ochrony osób i mienia- min. 2 lata
    • profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi klienta w tym wdrożenia nowych kontraktów
    • doświadczenie w zarządzaniu personelem
    • bardzo dobra znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
    • umiejętne zarządzanie kosztami
    • wysoka kultura osobista, samodzielność i zaangażowanie
    • doskonała organizacja własnego czasu pracy
    • dyspozycyjność i otwartość na konieczność odbywania podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B

    Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

    • objęcie odpowiedzialnego stanowiska w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz z rozpisanym zakresem obowiązków i klauzulą o ochronie danych osobowych oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.

    (z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości: DP/4/03/15)

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 13 poz. 883 z późn. zm.)

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.