Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Oddziału

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-09-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Praca w Equal Properties skupia się wokół najwyższej jakości obsługi klienta i partnerskich relacji. Tworzymy unikalne rozwiązania na rynku nieruchomości oferując pełne wsparcie w zakresie doradztwa strategicznego i wsparcia sprzedaży wśród najbardziej rentownych i bezpiecznych form inwestowania.

    Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów pozwala precyzyjnie odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów zainteresowanych kupnem, sprzedażą lub wynajęciem nieruchomości.

    W związku z tworzeniem nowych zespołów sprzedażowych poszukujemy
    kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zadania do realizacji:

    • rekrutacja i budowa efektywnego zespołu sprzedażowego
    • zaangażowanie w prowadzenie i rozwój placówki
    • realizacja celów biznesowych i systematyczne raportowanie wyników
    • wdrażanie pracowników i wsparcie w realizacji zadań
    • motywowanie i rozwijanie kompetencji zawodowych zespołu
    • współpraca z centralą firmy i oddziałami regionalnymi
    • monitorowanie rynku nieruchomości oraz rozwiązań pojawiających się w branży
    • reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
    • dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta

    Nasze oczekiwania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
    • potwierdzone sukcesami 3-letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości
    • wysoka świadomość biznesowa i doskonałe kompetencje menadżerskie
    • wyższe wykształcenie
    • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
    • samodzielność, dynamizm i skuteczność w działaniu
    • umiejętność planowania i zarządzania czasem podległego zespołu
    • wysoka orientacja na osiąganie wyznaczonych celów i kontrola ich realizacji
    • umiejętność budowania relacji w zespole, opartych na zaangażowaniu i nastawieniu na sukces
    • podejmowanie inicjatyw zwiększających efektywność działań sprzedażowych

    Chcemy, aby każdy współpracownik czuł się w naszej
    firmie doceniany, dlatego oferujemy:

    • prestiżowe i decyzyjne stanowisko, oparte o partnerski model współpracy
    • stabilną pracę w renomowanej firmie i realne perspektywy rozwoju
    • możliwość współtworzenia jednej z najszybciej rozwijających się sieci Doradców
    • umowę o współpracy, z wysoką podstawą i najlepszymi stawkami prowizyjnymi na rynku
    • samodzielność w działaniu i jasno zdefiniowane cele
    • wysoki standard pracy i miłą atmosferę w zespole
    • wysokiej jakości narzędzia do pracy oraz nowoczesny system do obsługi nieruchomości
    • działania rozwijające i wzmacniające kompetencje menadżerskie
    • wsparcie prawne i marketingowe
    • benefity: pakiet medyczny i sportowy
    bottom