Logo Pracuj.pl

Dyrektor Oddziału

UNIQAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizowanie strategii rozwoju oddziału
  • Planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój biznesu
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjno-selekcyjnych
  • Szkolenie, rozwój i motywowanie podległego zespołu
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży ubezpieczeniowej lub finansowej, które jest poparte sukcesami
  • Pomysł jak budować i rozwijać skuteczne zespoły sprzedażowe
  • Kompetencje do dzielenia się wiedzą i motywowania innych
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i łatwość budowania długofalowych relacji
  • Orientacja na realizację założonych celów i szerokie kontakty biznesowe
  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny, gwarantujący stałą część wynagrodzenia
  • Otwarta ścieżka rozwoju oraz profesjonalny system szkoleniowy
  • Współpraca na czas nieokreślony
  • Szeroka gama nowoczesnych produktów ubezpieczeniowo – finansowych

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Dyrektor Oddziału, Warszawa