Logo Pracuj.pl

Dyrektor Oddziału

mFinanse S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Aktywizacja i zarządzanie sprzedażą oferowanych produktów finansowych.
  • Dbanie o odpowiednie funkcjonowanie placówki.
  • Aktywne pozyskiwanie i zarządzanie bazą Klientów.
  • Szkolenie i motywowanie współpracowników.
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi Klientów.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym.
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze produktów kredytowych.
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientami i współpracownikami.
  • Umiejętności menadżerskie i przywódcze.
  • Rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne.
  • Otwarta postawa do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji.
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.
  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Komfortowe biura w prestiżowych lokalizacjach.
  • Atrakcyjny system prowizyjny.
  • Nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • inicjatywy dobroczynne

mFinanse to spółka z grupy mBanku, działająca na rynku pośrednictwa finansowego od ponad 10 lat. Sieć ekspertów mFinanse to ponad 1000 osób wspierających klientów w podejmowaniu różnych decyzji finansowych. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz dbałość o każdy detal w obsłudze klienta to dla nas priorytet.

Dzięki współpracy z wieloma bankami eksperci pomogą Wam sfinansować:

* zakup mieszkania, domu, działki, budowę domu, remont

* zakup samochodu oraz inne nieplanowane wydatki

* rozwinięcie biznesu

Prowadzimy ponad 250 placówek na terenie całej Polski. Z naszymi ekspertami możesz spotkać się w wygodnej dla Ciebie lokalizacji. Nasza sieć stale się powiększa, co świadczy o staraniu się dotarcia do każdego miasta.

mFinanse to grupa ludzi, których pasją i zamiłowaniem jest sprzedaż produktów finansowych.

Dyrektor Oddziału, Warszawa