Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Oddziału

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DGP Clean Partner Sp. z o.o.

    ogólnopolska firma specjalizująca się w usługach porządkowych poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr referencyjny: DP/05/06/2018

    Obszar działania: województwo dolnośląskie i opolskie

    Opis stanowiska:

    W ramach rozwoju firmy poszukujemy do naszego biura we Wrocławiu, Dyrektora Oddziału. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, organizowanie i monitorowanie działalności Oddziału w zakresie świadczenia usług utrzymania czystości, w sposób zapewniający terminową i efektywną realizację zadań, wysoką jakość obsługi klientów.

    Dyrektor Oddziału będzie odpowiedzialny za działalność operacyjną oraz wszystkie pozostałe aspekty związane z funkcjonowaniem Spółki na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego. Między innymi za nadzór i koordynację procesu wdrożenia nowych kontraktów, kontrolę kosztów operacyjnych związanych z realizacją kontraktów.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • wyższe wykształcenie
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (kierowniczym) w branży usług czystościowo- porządkowych - min. 2 lata
    • profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi klienta w tym wdrożenia nowych kontraktów
    • doświadczenie w zarządzaniu personelem
    • bardzo dobra znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
    • umiejętne zarządzanie kosztami
    • wysoka kultura osobista, samodzielność i zaangażowanie
    • doskonała organizacja własnego czasu pracy
    • dyspozycyjność i otwartość na konieczność odbywania podróży służbowych
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

    • objęcie odpowiedzialnego stanowiska w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
    • auto służbowe oraz inne benefity

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz z rozpisanym zakresem obowiązków i klauzulą o ochronie danych osobowych jak poniżej (z podaniem numeru referencyjnego DP/05/06/2018).

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o dopisanie klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwizacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowania o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    Administratorem Twoich danych jest DGP Clean Partner sp. z o.o. ul. N.M. Panny 5e 59-220 Legnica